Foto prezenty dla najbliższych

Dziś wydruk zdjęć jest możliwy niemal na każdej powierzchni. Dzięki takim możliwościom możemy tworzyć wyjątkowe prezenty dla bliskich osób, a dokładnie upominki-pamiątki, czyli coś oryginalnego w ramach ważnych uroczystości rodzinnych oraz różnorodnych okazji. Na szczególną uwagę zasługuje fotoobraz stanowiący dzieło sztuki do umieszczenia na ścianie.

Foto prezent na Dzień Babci i Dziadka

Prezent w postaci zdjęcia na płótnie to doskonały pomysł w ramach święta dziadków. Osoby te zwykle nie oczekują drogich prezentów. W tym wypadku liczy się pamięć, ale też upominek o sentymentalnym charakterze. Fotoobraz z wnuczętami w roli głównej to jedno z najlepszych rozwiązań, na które warto się zdecydować.

A może kolaż ze zdjęć?

Jeśli trudno nam wybrać jedno ze zdjęć dzieci, które ma zostać wydrukowane, możemy pokusić się o kolaż z kilku zdjęć. Wyjątkowy efekt jest w ty przypadku gwarantowany. Jeśli tylko mamy możliwość zrobienia zdjęć wszystkich wnucząt, taki prezent z całą pewnością okaże się świetnym sposobem na wzruszenie dziadków lub innych osób, które chcemy obdarować wyjątkowym prezentem.

Kolejna propozycja foto prezentów – foto kalendarze

Jeżeli chcemy, aby nasz foto prezent stał się nie tylko ozdobą, ale też praktycznym upominkiem, możemy zdecydować się na własny kalendarz. Ten podobnie jak fotoobraz możemy zamówić ze zdjęciami dzieci, swoimi, aby zagwarantować osobom obdarowanym doskonałą pamiątkę oraz praktyczny prezent na ścianę lub biurko.

2 thoughts on “Foto prezenty dla najbliższych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *