Jakie oprawy fotoobrazów?

Jeśli chodzi o fotoobrazy, to obecnie są one najpopularniej wybieranymi ozdobami do mieszkania, upominkami dla najbliższych oraz pamiątkami. W tym wypadku możemy zdecydować się na mniejszy, jak i duży format obrazu na płótnie lub innym materiale. Rozważając różnorodne oprawy, na jakie można zdecydować się w ramach fotoobrazów  sprawdź, co możesz wybrać.

Fotoslim

To najprostsza forma oprawy nadająca się do każdego wnętrza. Antyrefleksyjny laminat pokrywający twardą płytę stanowi idealne rozwiązanie aranżacyjne do każdego pomieszczenia bez względu na styl, w jakim zostało ono zaaranżowane.

Fotospace

To kolejny styl oprawy, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Jeśli potrzebujemy efektu przestrzennego, ta oprawa idealnie nadaje się, aby zapewnić we wnętrzu taką właśnie końcową jakość.

Fotolux

W tego rodzaju oprawie mamy do czynienia z efektem optymalnego połysku. Oprawę charakteryzują: głębokie kontrasty, nasycone barwy oraz lustrzany połysk.

Ecovanvas

To tradycyjne fotoobrazy na płótnie. Drobny splot zapewnia odwzorowanie szczegółów, dlatego idealnie nadaje się do wykorzystania w ramach wymagających zdjęć.

Artcanvas

Ten typ oprawy charakteryzuje się grubym splotem płótna oraz grubą ramą. Idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz, jak i pasuje do pomieszczeń aranżowanych w stylu loft.

Fotoobraz pod szkło

To rodzaj fotoobrazu typowo pod szkło -matowy. Doskonale nadaje się również jako obraz do oprawy w każdą jedną ramkę przywiezioną z podróży.

Magda: U nas najlepiej sprawdził się ecocanvas.

Adrian: Sporo jest rodzajów opraw. Warto się nimi zainteresować.

2 thoughts on “Jakie oprawy fotoobrazów?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *