Prezent walentynkowy – co wybrać?

Dzień Zakochanych to szczególne święto, w ramach którego decydujemy się na upominki niespodzianki. W tym dniu warto pokusić się o coś zupełnie oryginalnego. Podarunkiem szczególnej rangi może być na przykład fotoobraz lub fotokalendarz z naszymi zdjęciami dla drugiej połowy. Tu musimy wykazać się jednak kreatywnością. Przygotować odpowiednie zdjęcie lub kilka zdjęć, z których wykonamy wyjątkowo sentymentalny kolaż.

Jak zaprojektować oryginalny fotoobraz?

W tym celu służą zazwyczaj kreatory umieszczane na stronach usługodawców świadczących usługi drukowania obrazów. To właśnie w tym miejscu mamy możliwość wyboru wielu efektów, dzięki którym prezent walentynkowy stanie się oryginalny, jedyny w swoim rodzaju. W tym miejscu warto pamiętać, że najlepiej odbierane są właśnie własnoręcznie wykonane zdjęcia.

O fotokalendarzach słów kilka

Fotokalendarze to kolejny rodzaj fotoprezentów, które wywierają na osobach obdarowanych niemałe wrażenie. Fotokalendarz dla Niej lub dla Niego możemy być kalendarzem wspomnień wakacyjnych. Na dwunastu kartach znajdzie się wystarczająco dużo miejsca, aby znalazły się tam zdjęcia upamiętniające wspólnie spędzone beztroskie chwile. Można zdecydować się na kalendarz na duży kalendarz na ścianę z jedną fotografią, zdjęciem-portretem. To zupełnie dobry pomysł, a w dodatku uniwersalny, ponieważ taki może podarować Ona Jemu, jak również On Jej. Poza tym własny kalendarz nie jest drogim prezentem, dlatego tym bardziej warto zdecydować się na taki wybór.

2 thoughts on “Prezent walentynkowy – co wybrać?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *